Urodziny dla dziecka? Nie tylko w domu! 4 inspiracje

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? To idealna okazja do świętowania. Myślisz o tym, aby urządzić kinderbal? To dobry pomysł, ale nie jedyny. Urodziny dla dziecka możesz zorganizować również poza domem. Gdzie i jak? Oto kilka ciekawych rozwiązań, które sprawią, że ten dzień na długo zapisze się w pamięci gości.

Urodziny dziecka to ważne wydarzenie w życiu Twojej rodziny. Dlatego z pewnością organizujesz dla pociechy przyjęcie, na które zapraszasz np. dziadków i babcie, ciocie oraz wujków i innych krewnych. Pamiętaj jednak, że z perspektywy malucha najważniejsza będzie bardziej „rozrywkowa” część urodzin – a więc ta organizowana dla jego rówieśników. Co zrobić, aby ją urozmaicić? Wybierz imprezę poza domem. Miejsc na ciekawe urodziny dla dziecka w Gdyni nie brakuje.

Urodziny w kinie

Nie ma chyba dziecka, które nie lubiłoby dobrych filmów animowanych. Sprawdź więc, czy w kinie nie jest wyświetlana jakaś ciekawa animacja, która zainteresowałaby Twoje dziecko oraz jego gości. Jeśli tak – masz gotowy pomysł na urodziny. Zaplanuj je w multipleksie. Pamiętaj, że kina często oferują specjalne pakiety urodzinowe (uwzględniające np. popcorn i napój dla każdego uczestnika), a czasem umożliwiają też zwiedzenie zaplecza multipleksu. Co ważne, seanse dla dzieci odbywają się zazwyczaj w godzinach dopołudniowych – a to istotne zwłaszcza z punktu widzenia młodszych solenizantów.

Urodziny z LEGO

Twoje dziecko uwielbia klocki LEGO? Nie ma w tym nic dziwnego – zabawa nimi wyzwala ogromne pokłady kreatywności i wciąga. Jak to wykorzystać, organizując urodziny dla dziecka w Gdyni? Przyjrzyj się ofertom warsztatów z klockami LEGO przygotowanych specjalnie na tę okazję. Możesz skorzystać np. z oferty Edukido. Urodziny z LEGO będą szansą na spotkanie dzieci z ich ulubionymi bohaterami (np. Harrym Potterem, Avengersami czy bohaterami NinjaGo). Sama impreza zostanie zaplanowana w oparciu o zainteresowania i marzenia solenizanta. W ramach pakietu urodzinowego, którego zakres jest dopasowany do wieku i zainteresowań, maluchy będą np. wykonywały maski karnawałowe z klocków oraz rozwiązywały wciągające zagadki. To wszystko pod okiem doświadczonego animatora, który zadba o bezpieczeństwo i dobry humor uczestników.

Park trampolin

Chcesz stworzyć dzieciom doskonałą szansę do spożytkowania niewyczerpywalnych pokładów energii? Urodziny to dobra okazja, aby zorganizować zabawę w parku trampolin z instruktorem. Najmłodsi przez kilkadziesiąt minut (lub dłużej) będą się uczyć wykonywać bezpieczne akrobacje na trampolinach, a także rywalizować ze sobą w ciekawych konkurencjach. Po takiej energetycznej sesji dzieci możesz zabrać na słodką przekąskę lub obiad.

Piknik na świeżym powietrzu

Jeśli urodziny Twojego dziecka przypadają na miesiące wiosenne, letnie lub na wczesną jesień – rozważ ich organizację w otoczeniu natury. Czyli gdzie? Może to być przestronny ogród przy domu, działka rekreacyjna albo jeden z miejskich parków. Wystarczy zabrać kosz piknikowy z przekąskami, miękkie i grube koce, a także kilka akcesoriów, które uprzyjemnią zabawę – np. piłkę, frisbee czy gumę do skakania. Zabawie nie będzie końca! Możesz ją też połączyć z grillowaniem, które zadowoli dorosłych uczestników przyjęcia.

Jak widzisz, urodziny dla dziecka mogą być bardzo kreatywnym przyjęciem. Wyjdź więc w tym roku poza schemat i przekonaj się, jak szeroki uśmiech zagości na ustach małego solenizanta!

Poprzedni artykułSkuteczne sposoby na walkę z odparzeniami skóry u niemowląt
Następny artykułPłytki Equipe – najwyższa jakość i hiszpański temperament dla Twojego domu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj