Perła bułgarskiego wybrzeża: Hotel Diamond – doskonałe miejsce na wakacje w Bułgarii

wczasy w Bułgarii

Bułgaria to znakomity kraj na wakacje, który każdego roku się intensywnie rozwija. Niegdyś nieco zaniedbane lokalizacje zyskują zupełnie nowy wygląd. Tak jest m.in. w przypadku Słonecznego Brzegu, czyli perły bułgarskiego wybrzeża. W ostatnim czasie powstało tutaj wiele wspaniałych hoteli, które imponują swoją infrastrukturą. Bez problemu można znaleźć miejsca dobrze skomunikowane, spokojne, w których można miło spędzić wakacyjny pobyt. Wskazujemy, dlaczego akurat Hotel Diamond znalazł się na naszej liście placówek, które polecamy naszym klientom.

Hotel Diamond Bułgaria – co warto o nim wiedzieć?

Hotel Diamond to pięciokondygnacyjny budynek umiejscowiony w samym sercu Słonecznego Brzegu. Turyści przyjeżdżający do tego miejsca wskazują, że to lokalizacja jest czynnikiem, który w dużej mierze przekonał ich do przyjazdu właśnie tutaj. Lotnisko w Burgas położone jest w odległości ok. 30 kilometrów od hotelu, dlatego dojazd zajmuje niecałą godzinę. Kilka kilometrów od miasta znajduje się Nesebyt, które obfituje w wiele wspaniałych atrakcji, wraz z zabytkową częścią wpisaną na listę UNESCO. Co wyróżnia Hotel Diamond na tle innych miejsc z pokojami i apartamentami? Przede wszystkim optymalna lokalizacja przy jednej z głównych, ale wciąż lokalnych, dróg Słonecznego Brzegu. Dodatkowo warto zaznaczyć, że wystarczy zaledwie niedługi spacer, aby znaleźć się na plaży. Szeroka plaża położona jest w odległości ok. 250 metrów od miejsca zameldowania. Hotel posiada także szereg udogodnień stworzonych specjalnie dla najmłodszych. Rodziny z dziećmi mogą bezpiecznie bawić się na przygotowanym placu zabaw, który należy do właścicieli tego miejsca.

Bułgaria wakacje

Dlaczego Słoneczny Brzeg jest tak popularnym kierunkiem?

Ogromna, długa plaża, na którą idzie się kilka minut z hotelu – to zdecydowanie największa atrakcja turystyczna Słonecznego Brzegu. Plaża ma imponującą długość niespełna 10 kilometrów. Bez większego problemu można znaleźć dogodne miejsce na odpoczynek i kąpiel w ciepłym morzu. Warunki do wypoczynku są bardzo dobre. Wiele osób uprawia tutaj sporty wodne, ale ogromny obszar, jaki zajmuje wybrzeże, nie wpływa negatywnie na komfort przyjezdnych. Bułgaria jest ponadto krajem przyjaznym turystom. Choć do niedawna mogła się pochwalić nieco gorszymi opiniami, m.in. ze względu na niezadowalającą infrastrukturę turystyczną, to dziś sytuacja wygląda zgoła inaczej. Kraj zmienił się na plus, dlatego bez problemu można tutaj przyjechać z całą rodziną na spokojny, komfortowy urlop wakacyjny. W Hotelu Diamond czekają na przybyłych oczywiście pełne opcje all inclusive, z pełnym wyżywieniem i ładnymi pokojami. Sprawdź: wakacje Bułgaria.

Wakacje Bułgaria – co trzeba zobaczyć?

Wygodna infrastruktura hotelowa, wraz z wariantem all inclusive, sprawia, że wcale nie trzeba podróżować po wybrzeżu bułgarskim, aby cieszyć się z udanego urlopu. Osoby, które jednak bardzo lubią zwiedzać, mogą wybrać się w kilka ciekawych miejsc, znajdujących się w bliskim sąsiedztwie Słonecznego brzegu. W okolicy znajduje się kilka zabytków i miejsc o znaczeniu historycznym. Warto odwiedzić pobliskie miasto Nessebar, które jest pełne wąskich uliczek i zabytkowych kościołów. Niedaleko znajduje się także nowoczesny park wodny, a także delfinarium w Warnie. Miłośnicy nocnego życia również znajdą coś dla siebie. Słoneczny Brzeg to mekka imprezowiczów, a znalezienie klubu nie będzie niczym trudnym.

To najwyższy czas, aby zabookować wakacje. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy: hotel Diamond Bułgaria.

Poprzedni artykułPrezent na Pierwszą Komunię Świętą – co podarować chrześniakowi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj