Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia z języka hiszpańskiego?

Kursy języka obcego dla dzieci dostępne są na terenie całego kraju – ofert jest wiele, ale które z nich są tymi dobrymi? Jak sprawdzić, czy zajęcia będą dobre dla Twojego dziecka? Przede wszystkim – nauka języka hiszpańskiego powinna być dla najmłodszych czystą przyjemnością, przynosić mu radość. Co warto wiedzieć na temat zajęć dla dzieci?

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci – kiedy warto zacząć?

Naukę języka hiszpańskiego można rozpocząć praktycznie od czwartego roku życia dziecka. Nawet, gdy dziecko nie ma wprawy w pisaniu czy czytaniu, może zdobywać nową wiedzę poprzez zabawę! W szkole językowej dla dzieci w Łodzi – Baby English Center, dostępne są kursy języka hiszpańskiego dla przedszkolaków.

Gdy dzieci w naturalny sposób polubią zajęcia z języka hiszpańskiego, łatwiej będzie im poznawać gramatykę tego języka, odkrywać różnice kulturowe czy zdobywać się na kolejne kroki w celu lepszej nauki.

Pełną ofertę zajęć z języka hiszpańskiego znaleźć można tutaj: https://babyenglishcenter.pl/hiszpanskidladzieci/.

Jak wyglądają zajęcia z języka hiszpańskiego dla dzieci?

Hiszpański dla dzieci jest dostosowany do potrzeb oraz możliwości najmłodszych. Na początku swojej drogi, uczą się poprzez gry, zabawy, ćwiczenia oraz pełne zanurzenie w języku. W ofercie Baby English Center dostępne są dwie metody:

– Genki Spanish,

– Colorin Colorado.

Pierwsza metoda to wyjątkowo skuteczny kurs języka hiszpańskiego, który został stworzony z myślą nawet już o 3 latkach. Dzieci podczas zajęć bawią się uczą jednocześnie. Metoda jest rekomendowana przez University of Oxford i pozwala w jak najkrótszym czasie zdobyć nowe umiejętności. Efekty nauki metodą Genki Spanish są widoczne… już po 1 miesiącu! Wszystko, dzięki bazowaniu na oryginalnych, wpadających w ucho piosenkach, grach, czy zabawach. Dużo daje również interakcja z kolegami i nauczycielami.

Drugą metodą jest Colorin Colorado – renomowana metoda, która do nauki angażuje m.in. filmy, zdjęcia czy muzykę. Stanowi doskonałe połączenie metody naturalnej i spiralnej, a jest nastawiona na mówienie, komunikację i formułowanie wypowiedzi.

Dlaczego twoje dziecko powinno uczyć się języka hiszpańskiego?

Zastanawiasz się, dlaczego posłać dziecko na zajęcia dodatkowe z języka hiszpańskiego dla dzieci? Dlaczego masz poświęcać czas malucha oraz swoje pieniądze akurat na ten język? Podpowiadamy! Przede wszystkim:

– Język hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie! Posługuje się nim przeszło 400 mln ludzi na świecie!

– Język hiszpański jest językiem urzędowym w przeszło 20 krajach świata? To oficjalny lub drugi język w wielu krajach Europy, Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej! Hiszpański możesz często usłyszeć również w Stanach Zjednoczonych.

– Język hiszpański jest bardzo przyjemny w nauce – jest językiem fonetycznym, więc wymawia się go tak, jak się pisze. Świetnie nadaje się także dla dzieci, które mają problemy z dysleksją.

Poprzedni artykułCiężarówka zdalnie sterowana czy radiowóz? Dlaczego warto kupować dzieciom zabawki RC?
Następny artykułKokon niemowlęcy – czym jest i dlaczego warto go mieć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj