Fotoksiążka – najważniejsze wspomnienia w jednym miejscu

fotoksiążka

Fotoksiążka to obecnie najmodniejszy sposób przechowywania wspomnień. Świetny jakościowo i przyjemny w dotyku papier i gustowny wygląd. A to wszystko zamknięte w starannie wykończonej okładce.

Fotoksiążka to obecnie najmodniejszy sposób przechowywania wspomnień. Świetny jakościowo i przyjemny w dotyku papier i gustowny wygląd. A to wszystko zamknięte w starannie wykończonej okładce.

Umówmy się, Wasze wspomnienia zasługują na lepszą oprawę niż smartfon czy laptop. To chyba jasne. Możecie robić setki zdjęć z przeróżnych okazji, ale dopiero po wydrukowaniu zyskają one prawdziwą głębię, a każdy szczegół będzie idealny uwydatniony. W telefonie jest też sporo zdjęć, które nie do końca się udały – są rozmazane, albo są tymi dziesięcioma ujęciami, które trzeba było zrobić, aby w końcu złapać TEN moment. Fotoksiążka od PicPac może być dobrym pomysłem, aby zrobić selekcję tylko tych najważniejszych dla Was chwil i nadać im należytą oprawę.

Wybierając fotoksiążkę, nie musicie już scrollować setek zdjęć, żeby ponownie cieszyć się tymi konkretnymi momentami, które udało się Wam uchwycić na zdjęciu. Wasza mała galeria wspomnień wydrukowana na bezkonkurencyjnym na rynku papierze.

Jak wiele macie w domu w rzeczy, które już po pierwszym spojrzeniu przypominają Wam o pięknych chwilach? Fotoksiążka to pamiątka na lata, która z każdym rokiem zyskuje na wartości emocjonalnej.

Fotoksiążka to Twoja opowieść pokazana zdjęciami. Z PicPac możesz pokazać ją również innym.

fotksiążka

Fotoksiążka na prezent – lepsza niż czekoladki

Umówmy się, fotoksiążka to zawsze dobre rozwiązanie na prezent. Czy jest ktoś, kto nie ucieszy się z fotoksiążki? Babcia, dziadek, mama, tata… Każda z tych osób ma swoje święto w kalendarzu i taki prezent wypełniony po brzegi (albo po okładkę) wspomnieniami i podarowany prosto z serca, będzie lepszy niż kolejna apaszka, skarpety, czy sweter.

Dając prezent na dzień babci i dziadka w postaci fotoksiążki od PicPac macie pewność, że pokażą ją wszystkim na osiedlu. Każda sąsiadka, która przyjdzie na przedpołudniową kawkę będzie patrzeć lekko zazdrosnym okiem na tak dobrze pomyślany prezent. No bo ile tych bombonierek można przejeść? A tak, babci czy dziadkowi będzie niezwykle miło, że zrobiliście coś więcej niż po prostu zakupy w osiedlowej kwiaciarni.

Czy zaprojektowanie takiej fotoksiążki jest proste?

Projektowanie fotoksiążki z kreatorem online od PicPac jest dużo przyjemniejsze i przede wszystkim szybsze niż wyklejanie tradycyjnego albumu, albo misterne układanie zdjęć za folijkami. Do tej pory nie wiemy w którą stronę należy układać zdjęcia. Wybierając bardziej nowoczesną formę prezentacji wspomnień, możemy zadbać o każdy szczegół, a sam proces projektowania to wygoda tworzenia i dowolność zmian. W kreatorze online możecie wybrać okładkę, kolory, napisy i w ogólne cały układ zdjęć i dopracować wszystko aż do uzyskania zadowalającego efektu. Jeśli zmienicie zdanie w trakcie, możecie wszystko zmienić. Z tradycyjnie wyklejanym albumem nie jest to możliwe, bo gdy klej zaschnie to już przepadło.

Aby zrobić super fotoksiążkę, nie potrzebujemy zaawansowanych i rozbudowanych programów. W PicPac szanują nasz czas i nikt nie każe nam niczego instalować. Mamy do dyspozycji naprawdę prosty kreator, który otwieramy jednym klikiem w przeglądarce. W końcu niczego nie trzeba pobierać! Szybko, wygodnie, krok po kroku i pyk! Fotoksiążka gotowa. To chyba pierwszy raz gdy nie musimy się zastanawiać “w co muszę teraz kliknąć”. Nareszcie!

Aha, jeszcze jedno. Kreator online od PicPac działa z każdą przeglądarką zainstalowaną na laptopie, ale jednak najlepiej sprawdzi się tutaj Chrome.

A gdyby tak… jeszcze bardziej to uprościć?

„A co jeśli nie mam pomysłu jak to wszystko ładnie rozplanować?” Spokojnie. W PicPac możecie skorzystać z gotowych szablonów, aby zaprojektowanie idealnej fotoksiążki nie zajęło pół dnia. Wybieracie szablon, który najbardziej Wam się podoba, wrzucacie zdjęcia i gotowe. Magia dzieje się sama. To naprawdę takie proste!

Ale jest jeszcze coś. Chyba nic tak nie denerwuje jak przekopywanie się przez setki stron szablonów. W PicPac również na to mają sposób. Szablonów jest na tyle, abyście mogli znaleźć ten, który idealnie odpowiada Waszemu poczuciu estetyki, ale nie jest ich za dużo, żebyście w nich nie zginęli. Po co niepotrzebnie tracić czas?

No i wiecie… szablony zostały zaprojektowane przez utalentowany zespół grafików, których wprawne oko dobrze zna się na tym co ładne, a co… mniej ładne. Dlatego szablony od PicPac nie są ani zbyt cukierkowe, ani zbyt formalne – każdy znajdzie coś dla siebie.

Dlaczego w ogóle warto wykorzystać gotowy szablon?

Bo dzięki temu oszczędzacie czas i macie pewność, że efekt końcowy Was zachwyci. Szablony to również świetne rozwiązanie, gdy chcecie rozplanować wiele zdjęć na jednej stronie – wrzucie zdjęcia, a kreator zrobi to za Was – równo i bez żadnych przesunięć.

Oczywiście szablon może Wam posłużyć jedynie jako inspiracja – możecie skorzystać z gotowych układów na kilku stronach fotoksiążki, a pozostałe stworzyć samemu.

To jak? Chcecie zobaczyć te świetne szablony? Tak z ciekawości.

fotksiążka

Ile zdjęć mogę dodać do fotoksiążki? Jaką powinny mieć jakość?

W PicPac fajne jest to, że rozumieją jak wiele zdjęć robimy każdego dnia i że każde z nich ma dla nas pewną wartość.

To Wy decydujecie ile zdjęć umieścicie w fotoksiążce. Możecie wybrać wszystkie najważniejsze wspomnienia, do których chcecie wracać w dowolnym momencie. Każda historia, którą chcecie opowiedzieć jest wyjątkowa, dlatego tworząc fotoksiążkę z PicPac nikt nie narzuci Wam odgórnego limitu zdjęć. Nic z tych rzeczy! Fotoksiążka od PicPac = nieograniczona liczba zdjęć!

Wybierzcie wszystkie zdjęcia, dzięki którym Wasza opowieść będzie kompletna a PicPac wydrukuje je wszystkie. Dlaczego? Już tłumaczymy.

Nie ma nic gorszego niż oglądanie produktu za który zapłaciliśmy z myślą: “eh, żałuję strasznie, że nie mogłam jeszcze tamtego zdjęcia… idealnie by tutaj pasowało…”. Gdy wracasz do tych wszystkich pięknych wspomnień sprzed kilku tygodni, miesięcy, czy lat, fajnie żebyś myślała – dokładnie tak powinna wyglądać moja fotoksiążka, nic bym w niej nie zmieniła.

Dlatego wybierzcie każde jedno zdjęcie, które pozwoli Wam opowiadać Waszą historię na nowo, ze wszystkimi szczegółami. Fotoksiążka od PicPac będzie dla niej piękną oprawą.

Jeszcze kilka słów o samych zdjęciach. Wrzucając zdjęcia do kreatora fotoksiążki chcemy, aby nasze wspomnienia po przeniesieniu na papier wyglądały równie pięknie, jak w smartfonie. Jednak wiadomo jak jest, zdjęcia robimy głównie telefonem, bardzo często łapiemy aparat w biegu, na szybkiego i zdjęcie może być nieostre.

I co z tym teraz zrobić? Czy takie zdjęcie można dodać do fotoksiążki? Czy jakość jest wystarczająca? Jak to będzie wyglądało po wydrukowaniu? Skąd mam wiedzieć czy zdjęcie ma dobrą czy złą jakość? Nie musicie się nad tym zastanawiać. Wystarczy po prostu wrzucić zdjęcia do kreatora online a on poinformuje Was czy ich jakość jest wystarczająca.

Poprzedni artykułJak przygotować dziecko do przedszkola?
Następny artykułŚliniaki dla niemowląt to nieodzowny element dziecięcej wyprawki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj