Czekoladki, książka, kubek? Super tata zasługuje na prezent!

kubek super tata

Czy Twój tata ma supermoce? Z pewnością! Tylko superbohater mógłby robić tak dobrą niedzielną jajecznicę, naprawiać rzeczy nienaprawialne i wiązać krawat szybciej niż sznurówki! Pamiętasz, że już niedługo Dzień Ojca? Podaruj swojemu tacie coś specjalnego. Co wybierasz – ulubione czekoladki, zabawny kubek? Super tata na pewno ucieszy się z każdego prezentu danego od serca!

Skoro Twój tata jest dla Ciebie superbohaterem, to zasługuje na specjalny prezent z okazji Dnia Ojca. Postaraj się sprawić mu niespodziankę, przygotowując coś wyjątkowego. Możesz zdecydować się na jego ulubione czekoladki lub interesującą książkę, ale… co powiesz na kubek? To prosty, a zarazem praktyczny prezent, którego tata będzie mógł używać każdego dnia – a to z pewnością zapewni mu dobry humor. 

Kubek „Super tata” – zawsze na czasie! 

Wybór kubka dla taty może być trudny, jeśli zaczniemy kombinować, przeglądając tysiące sklepowych propozycji. Tymczasem dobry kubek powinien być funkcjonalny, wytrzymały i odzwierciedlać charakter właściciela – dzięki temu będzie miał szansę stać się ulubionym kubkiem. 

Czasami prostota jest najlepsza. Hasła „Super tata”, „Najlepszy tata” albo „Tata ma zawsze rację” to sprawdzone napisy do umieszczenia na kubku. Trudno wyobrazić sobie ojca, który nie uśmiechnie się na widok takiego upominku! 

Do prezentu dla taty podejdź z humorem 

Ojcowie słyną ze szczególnego poczucia humoru. Wprowadzają do domu atmosferę luzu i dystansu – również wobec samych siebie. Kupując kubek, uwzględnij ulubiony rodzaj żartu swojego taty. Dodaj cytat, dowcip, śmieszne zdjęcie – możesz to szybko i prosto zrobić w internetowym edytorze, np. Empik Foto, gdzie od razu zamówisz kubek. 

Może Twój tata jest fanem superbohaterów? Jeśli tak – pobaw się trochę w fotomontaż, choćby najprostszy. Wklej twarz taty z wybranego zdjęcia w sylwetkę komiksowego bohatera – dzięki temu kubek „Super tata” nabierze indywidualnego charakteru i wywoła jeszcze większą radość. 

Kubek – prezent sentymentalny 

Jeśli jednak prezentem z okazji Dnia Taty chcesz podkreślić szczególnie swoją wdzięczność i miłość, możesz wybrać kubek personalizowany z Waszym wspólnym zdjęciem, które będzie przypominać mu o szczególnych chwilach spędzonych razem. Stworzysz w ten sposób bardziej sentymentalny, wzruszający prezent, z którego tata będzie korzystał każdego dnia w domu lub w pracy, popijając kawę i herbatę. 

Nie musisz wydawać fortuny na prezent dla swojego taty – to przecież nie cena jest najważniejsza, a przede wszystkim gest i serce, które wkładasz w to, co dajesz. Niech to będzie prezent od serca, który ucieszy tatę i sprawi, że poczuje się on wyjątkowo. 

A więc nie wahaj się dłużej, wybierz coś specjalnego dla swojego tatusia i spraw mu niezapomnianą niespodziankę! Do spersonalizowanego kubka możesz dołączyć ulubioną herbatę, kawę lub mieszankę ziół swojego taty. I nie zapomnij o najważniejszym – o tym, by z tatą po prostu usiąść i pogadać nad kubkami pełnymi gorącego napoju. 

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Poprzedni artykułJak skompletować tanią wyprawkę niemowlęcą?
Następny artykułPrezenty na chrzest od chrzestnych: inspiracje i porady

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj