Wybór odpowiedniego laktatora

Wybór odpowiedniego laktatora

Mama, która zaczyna karmić piersią może przeżywać trudne chwile, ponieważ piersi stają się wrażliwe, a dziecko łapczywie zaczyna przystawiać się do piersi nieraz raniąc sutki mamy. Z biegiem czasu jest coraz to łatwiej, a karmienie dziecka staje się przyjemnością, tym bardziej gdy dziecko nauczyło się prawidłowo ssać.

Więź matki z dzieckiem codziennie staje się bardziej zażyła, szczególnie w chwilach, gdy dziecko przystawiane jest do piersi mamy. W tym naturalnym procesie przydatnym narzędziem do karmienia dziecka może okazać się laktator do odciągania pokarmu. Dzięki niemu jest możliwość odciągania pokarmu na czas nieobecności matki lub, by odciągać pokarm dla dziecka na zapas, wszystko po to, by mama mogła jak najdłużej karmić.

Polecanym laktatorem jest Medela Laktator Swing Maxi, bateryjno-sieciowy. Dzięki niemu mama może w sposób dyskretny w każdej chwili odciągnąć pokarm. Jest to laktator lekki, wygodny, gotowy do przewożenia. Wyposażony jest w kabel do podłączenia do sieci ale także może być używany bez kabla na baterie w każdym miejscu.

Laktator Medela Swing Maxi można używać tak często jak tego wymagają potrzeby mamy oraz dziecka, który zazwyczaj w tym okresie dużo je, ponieważ pokarm mamy bardzo szybko się trawi i jest całkowicie przyswajalny. Medela Swing Maxi posiada innowacyjną technologię 2-fazowego systemu odciągania pokarmu. W pierwszej fazie laktator stymuluje pierś do pracy, by pokarm mógł wypłynąć, a w drugiej fazie szybko pobudza proces wypływu pokarmu z piersi.

Laktator redukuje czas trwania odciągania pokarmu, co pozwala na uzyskiwanie pokarmu w krótszym czasie. Jest to laktator łatwy w użyciu oraz wydajny, szybko i bezproblemowo się składa i obsługuje, może być transportowany w większej torebce. Do laktatora można dokupić inne przydatne akcesoria takie jak: butelki do przechowywania pokarmu, dodatkowy zaworek oraz odpowiednio wyprofilowany smoczek do butelki. Laktator to dziś niezbędny produkt dla zabieganej mamy, która pracuje lub czasem przebywa dłużej poza domem. Dzięki temu karmiąca mama może zachować ciągłość laktacji.

Poprzedni artykułPrzeciery warzywne dla dzieci – kiedy zacząć podawać dziecku i na co zwracać uwagę przy wyborze?
Następny artykułDowiedz się więcej na temat potasu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj