Skarbonka nietypowa– idealny prezent na Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka maluchy pod wpływem reklam telewizyjnych wybierają często drogie zabawki, które po kilku użyciach lądują w kącie i zbierają kurz, a przecież nie takie było zamierzenie. Wybierając prezent dla dziecka warto nie tylko sugerować się chwilowymi zachciankami, ale myśleć dalej i podarować mu coś, co będzie miało walor edukacyjny i zaprocentuje w przyszłości. Prezentem, który niezmiennie od lat nie traci na wartości jest skarbonka. Można powiedzieć, że to takie pierwsze konto oszczędnościowe, do którego maluchy odkładają kieszonkowe. Skarbonka uczy cierpliwości, pokory, silnej woli, a przede wszystkim tego, że nic nie spada z nieba i na wiele rzeczy trzeba zapracować. To najlepszy prezent, jaki możesz podarować swojemu dziecku. Na rynku dostępnych jest mnóstwo skarbonek, które nie muszą być nudną puszką, ale mogą być ciekawym gadżetem i zmotywować dziecko do odkładania.

Japońska Skarbonka Kitty Coin

Skarbonka Kitty Coin to wyjątkowa i bardzo nietypowa skarbonka w kształcie kartonu, w którym ukrył się uroczy kociak. Kotek jednak nie wyjdzie, jeśli podstawimy mu miskę z mlekiem, wołanie ,,kici, kici” także nie skutkuje. Jest na niego tylko jeden sposób – monety! Kotek to nieco chytry zwierz, który wychodzi z kartonu, po włożeniu do miski pieniążka. Wyciąga wtedy nieśmiało łapkę zagarniając monetę do środka, po czym znów ukrywa się wewnątrz. To świetna motywacja do odkładania kieszonkowego przez dzieci, które chcą nakarmić kotka. Pewnie niejeden dorosły chętnie by się pobawił.

Skarbonka licząca

Ta skarbonka pomoże Waszym dzieciom z być na bieżąco z sumą ich oszczędności. Gadżet potrafi liczyć polskie nominały: 1gr, 2gr, 5gr, 10gr, 20gr, 50gr, 1zł, 2zł, 5zł. Kolejne wkładane monety są rozpoznawane i doliczane do wcześniej włożonej sumy. Na wyświetlaczu stale widnieje kwota, która znajduje się z środku. Licznik można zresetować w każdym momencie, po czym opróżnić skarbonkę i zacząć zbieranie od nowa.

Skarbonka Mały Bankier

Skarbonka Mały Bankier to wierna kopia prawdziwego bankomatu, oczywiście w sporym pomniejszeniu. Pieniądze wpłaca się niczym, jak w prawdziwym bankomacie, a do tego gadżet rozpoznaje wszystkie polskie monety. Mały Bankier pozwala na określenie sumy, jaką chcemy zebrać i cały czas wyświetla informacje, ile środków nam do niej brakuje. Jak przystało na prawdziwy bankomat – pozwala on na wypłacanie określonych środków (gdy zaistnieje sytuacja podbramkowa lub chcemy pójść za zakupy), za pomocą karty i PIN-u. Ponadto urządzenie wyposażone jest w budzik z alarmem i kalkulator. To najlepszy gadżet edukacyjny i oryginalny prezent dla dziecka.

Skarbonka VaBanque

Skarbonka Va Banque to mała kostka, chowająca wewnątrz pieniądze lub inne skarby, które trzeba zdobyć. Zabawa polega głównie na przeprowadzaniu metalowej kuleczki przez labirynt. A to wcale nie jest takie proste i wymaga długich godzin pełnych mieszaniny ekscytacji i frustracji. Skarbonka VaBanque to świetny gadżet uczący zwinności, cierpliwości w dążeniu do celu i radzenia sobie z frustracją.

Skarbonka niszczarka do banknotów

Dorośli pewnie kojarzą urządzenie do niszczenia dokumentów. Ta skarbonka to właśnie tego typu urządzenie, chociaż ono tylko z pozoru niszczy oszczędności. Posiada dwa sloty – pierwszy przeznaczony jest na banknoty, zaś drugi na monety. Za każdym razem gdy dziecko włoży do niej pieniądze, skarbonka pozornie je niszczy. Dzięki temu oszczędza się pieniądze będąc przekonanym, że właśnie je zniszczyliśmy. Ale spokojnie, z tyłu tego nietypowego gadżetu znajduje się otwierane wieczko, z którego można później wyjąć oszczędności. Uff!

Jak widzicie skarbonka wcale nie musi być nudną figurką, do której wrzuca się pieniądze. Może być świetną zabawką na prezent na Dzień Dziecka, która nie tylko sprawi wielką frajdę, ale także nauczy dziecko oszczędzać. Wszystkie zaprezentowane modele skarbonek znajdziecie w Toys4Boys.

Poprzedni artykułTapeta ścienna nadal zaskakuje swoją popularnością
Następny artykułPomysły na edukacyjny i interaktywny prezent dla dziecka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj