KOLEJKA DREWNIANA

Kolejka drewniana znana jest zarówno dzieciom, jak i wszystkim dorosłym już od kilkudziesięciu lat! To zdecydowanie jedna z najpowszechniejszych zabawek, która zachęca do budowania przejazdów i obserwowania, jak później poszczególne pociągi i wagoniki po nich mkną, dostarczając towary czy przewożąc pasażerów. Współcześnie do dyspozycji maluchów pozostaje mnóstwo modeli różnych kolejek – zarówno tych bez napędu, jak i tych z napędem na baterie.

Kolejka drewniana na baterie

Wbudowany do kolejki napęd zdecydowanie usprawni jej działanie i sprawi, że maluchy będą mogły z góry podziwiać, jak ich ulubiony pojazd mknie wśród powstałych torów. Kolejka drewniana na baterie znajduje się zarówno w asortymencie marki Brio, jak i BigJigs, a że elementy obydwóch firm idealnie do siebie pasują, maluchy mają ogromny wybór różnych wzorów i kolorów. Napęd działa zazwyczaj po mechanicznym uruchomieniu go przyciskiem i w zależności od modelu aktywuje również działanie modułów świetlnych oraz dźwiękowych.

Światowej sławy kolejka drewniana BRIO

Brio to szwedzka marka, która bez wątpienia jest prekursorem w tworzeniu drewnianych zabawek dla najmłodszych. Kolejka drewniana Brio to gwarancja wielogodzinnej zabawy, której nie straszne będą jakiekolwiek zakłócenia na zbudowanym przejeździe – pojazdy odznaczają się wysoką jakością wykonania i bez wątpienia poradzą sobie z wjechaniem po górkę czy ciągnięciem kilku wagoników jednocześnie. Poszczególne modele mogą być sterowane specjalnym pilotem, a nawet smartfonem.

Kolejka drewniana dla dzieci – sentymentalna podróż Rodziców

Zobacz kolejki drewniane w Kimland.pl

Kolejka drewniana dla dzieci to również wspaniały powrót do dziecięcych lat wszystkich rodziców, którzy mogą przypomnieć sobie własne zabawy z pierwszymi pojazdami poruszającymi się po drewnianych torach. Tak legendarny produkt nigdy nie wychodzi z mody i z pewnością będzie zachwycał kolejne pokolenia wszystkich brzdąców.

Poprzedni artykułFoteliki samochodowe montowane tyłem do kierunku jazdy
Następny artykułNajlepsze i bardzo wygodne buty dziecięce marki Bobux

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj